S.S.S.
en | tr

Web sitenizi bir katalog olmaktan çıkarıp, müşterilerinizin sizinle iletişime geçebilmesi için onları ikna edecek bir yapıya dönüştüreceğiz.Mükemmel tasarımın, pazarlama dehası ile birleşiminden oluşan web sitenizi hiç bir ajansa mahkum olmadan dilediğiniz sunucuda ve wordpress'in extra güvenliği sağlanmış modeliyle dilediğiniz kişiye güncelletebileceğiniz bir hale getireceğiz. Sizi tamamen özgür kılacağız.

Güvendesiniz; çünkü ilediğiniz yerde web sitenizi host edebilirsiniz. Biz dünyadaki tüm sitelerin %59'unun kullandığı Wordpress CMS sistemini kullanıyoruz.

Tamamen Özgürsünüz; Çünkü web sitenizi tamamladıktan sonra senelik güncelleme ücretleri ödemeden kendiniz bile güncelleyebilirsiniz.

Mobil ve SEO Uyumlu Yapıya Sahipsiniz; Responsive tasarım sayesinde mobil ve tüm cihazlarda düzgün görünüm oluşturur ve Google SEO standartlarına uygun olduğu için siteniz aramalarda yukarıda çıkar.

Sizi Dinleriz. Müşteri kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederiz. Araştırmalarımızı titizlikle yapar, çıkan sonuçları pazarlama odaklı bir düşünce tarzıyla web tasarımına dönüştürürüz.

Saygınlık Kazandırırız; Yapacağımız işin size saygınlık kazandıracak bir iş olmasına özen gösteririz. Projelerinizi kendi işimiz olarak görür ve elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz.

Planlar ve Zamanında Teslim Ederiz; Planlarımıza ve verdiğimiz süreye uygun çalışırız. Tasarımlarımızı yaptıktan sonra sizi tekrar dinler ve gerekli revizyonları yaparız ve başarı odaklı çalışır, başladığımız işi zamanında bitiririz.

Doğru işi yapmak adınayapacaklarımız;
Kapat

Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurduğunuzda sizinle derhal iletişime geçeceğiz.
Değerli projelerinizi bensersiz kılmak için sabırsızlanıyoruz.

1.  Ayırdığınız bütçeyi
2. Varsa web sitenizin adresini
3. Rakiplerinizin web sitelerini
4. Beğendiğiniz web sitelerinin adreslerini
5. Web sitenizde istediğiniz özellikleri
ve ilgili bilgileri yazınız.

Türkiye: +90-216-576 0 736 info@visionajans.com Yeşilbelde Sok. Alptekin Plaza No.10 Ataşehir, 34753 İstanbul
Amerika: +1-256-333 4 333 hello@visionajans.com 17224, S. Figueroa Street   #A4045 , Gardena California